ÖzelliklerGps Taki̇bi̇ Nedir

Cep telefonlarına ve tablet bilgisayarlara yüklenen yer tespiti programı ile hedef kişinin nerede olduğu anlık olarak belirlenebilmektedir. Bu amaçla geliştirilen casus yazılımla aileler çocuklarının, çiftler birbirlerinin, yöneticiler çalışanlarının nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilmektedir. Bu program ayrıca Alzheimer hastaları için de son derece kullanışlıdır. Bilindiği gibi bu hastalığa yakalanan kişiler yön duygularını yitirebilmekte, adreslerini unutabilmektedir. Cep telefonuna yüklenen yer tespit uygulaması ile kişinin nerede olduğu hemen öğrenilebilmektedir. Dolayısı ile bu kişilerin kaybolmalarının da tam anlamıyla önüne geçilmektedir. Bu açıdan bakıldığında konum tespitinin insanlar için büyük yararı olduğunu söylemek mümkündür. Bu yazılımlar, Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cep telefonları ve tablet bilgisayarlarda kullanılabilmektedir. Ancak casus yazılımın sadece internet bağlantısı olan mobil cihazlara yüklenebildiği bilinmelidir. Yükleme işlemi için de herhangi bir kablo ya da bir başka bağlantı cihazına ihtiyaç yoktur. Mobil cihazdaki internetten casus yazılım şirketinin web sitesine giriş yapılarak uygulamanın yüklenmesi mümkün olmaktadır.

Gps Taki̇bi̇ Nasıl Yapılır

Akıllı cihazların hemen hepsinde GPS yani Global Positioning System olan navigasyon sistemi bulunmaktadır. GPS sistemi açık olduğunda uydu bağlantı ise kişinin dünya üzerindeki kesin yeri kolaylıkla tespit edilebilmektedir. GPS kapalı olduğunda da açık kalan bir port ile konumun anlık olarak izlenebilmesinin mümkün olduğu belirtilmektedir. Peki, cep telefonundan yer tespiti nasıl yapılmaktadır? Bu işlemin gerçekleştirilebilmesi için öncelikle telefona casus yazılım yüklenmelidir. Sonrasında da gelen sinyallerle kişinin nerede olduğu bilgisine ulaşılabilmektedir. Ayrıca GSM operatörlerinin baz istasyonları aracılığı ile de konum tespitinin yapılması mümkündür. Bu işlemin hayata geçirilebilmesi için cihaza yüklenen casus yazılım, profesyonel şekilde geliştirildiğinde arka planda sessizce çalışmaktadır. Dolayısı ile hedef kişinin telefonunda ya da tabletinde bu programın yüklü olduğunu bilmesi mümkün olmamaktadır.

Gps Taki̇bi̇ Kesin Midir

Hedef kişinin nerede olduğu ile ilgili bilgi alınmasını sağlayan yer tespiti uygulaması, özellikle akıllı telefonlarda mükemmel sonuç vermektedir. Bunun için öncelikle takip edilecek kişinin kullanacağı cep telefonuna internetten casus yazılım indirilmelidir. Bu yazılım, konum tespitinin yanı sıra cep telefonunun uzaktan dinlenebilmesine de imkan sağlamaktadır. Böylece hedef kişinin kimlerle iletişim içine olduğu kolaylıkla öğrenilebilmektedir.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat