ÖzelliklerWhatsapp Takibi Nedir

WhatsApp takibi için bir geliştirilen yazılım, internetten indirilebilen, hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar için telefonlara yüklenebilmektedir. Bilindiği gibi ücretsiz olan WhatsApp programı sayesinde kişiler, ellerindeki fotoğrafları, sesleri ve videoları herhangi bir ödeme yapmadan kolaylıkla paylaşabilmektedir. Her yaştan insanın kullandığı bu sohbet programı ile multi-medya mesajları da kolaylıkla okunabilmektedir. Anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta nelerin paylaşıldığı da merak edilebilmektedir. Özellikle eşler ya da çocukları için endişelenen aileler, WhatsApp takip programı ile tüm yazışmaları kontrol edebilmekte, kiminle yazıştığı, kime ses, ya da fotoğraf ya da video gönderdiği, gönderilen ses, video ya da fotoğrafın içeriği anlık olarak öğrenilebilmektedir.

Uzaktan Whatsapp Takibi

Bilindiği gibi çok sayıda insan, arkadaşları ile iletişime geçmek için cep telefonuna WhatsApp programı yüklemektedir. Bazıları da WhatsApp’la görüntülü konuşabilmek için en iyi yöntemi aramaktadır. Telefonda şifreleme varsa da kimlerle yazıştığının öğrenilmesi de imkansız olmaktadır. Ancak WhatsApp takibi avantajı sunan casus yazılım cep telefonuna yüklendiğinde, hedef kişinin WhatsApp mesajları, çok uzakta olsa bile hemen görüntülenebilmektedir. Aileler çocuklarının, eşler birbirlerinin, kız ya da erkek arkadaşlar ya da firma yöneticileri çalışanlarının WhatsApp geçmiş kaydını, onların ne zaman, nerede ne yaptıklarını takip etmek istediklerinde, takip programı yüklemekte, bu sayede her anlarından haberdar olabilmektedir. Akıllı telefonlarda WhatsApp online sohbet programı yaygınlaşmış, neredeyse böyle mesajlaşma sıradan bir hale dönüşmüştür. Hal böyle olunca da çok sayıda kişi, diğerinin mesaj geçmişini okuyabilmek için casus yazılımdan yararlanmaktadır. casus yazılım sektöründe çok sayıda WhatsApp takip programı sunan firmalar vardır ancak hepsinin hatasız çalıştığını söylemek imkansızdır. Bu nedenle uygulama indirilmeden önce çok detaylı araştırma yapılması gereklidir.

Whatsapp Takibi Casusluk

WhatsApp takibi, bir casusluk faaliyeti değildir. Casusluk yasadışıdır ve yanlış işler için yapılmaktadır. Ancak kişisel ilişki içinde bulunulan insanların, firma personelinin cep telefonlarını kontrol etmek, onların konumuzu izlemek için iyi bir neden vardır. Örneğin bir çocuğun yanlış bir yola sapması, ancak takip edilmesi ile önlenebilmektedir. Ya da çalışanların firmanın adını lekeleyecek bir tutum içine girmeleri, böyle bir yazılımın varlığını bilmeleri ile engellenebilmektedir. Eşlerin birbirlerini aldatması da takip programları ile kolaylıkla ortaya çıkarılabilmektedir.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat