ÖzelliklerViber Takibi Nedir

Günümüzde gerçekler biraz masraf yaparak ortaya çıkarılabilmektedir. Birinin özel hayatını izlemek için kimi zaman geçerli bir neden olabilmekte, bunun için de casus yazılıma ihtiyaç duyulabilmektedir. Şüpheleri kanıtlamanın bir yolu da Viber takibi gerçekleştirmektir. Bunun yapılabilmesi için casus yazılımın cep telefonuna indirilmesi gereklidir. casus yazılımla tüm Viber mesajlarını, silinmiş olsa bile uzaktan takip etmek mümkündür. Ayrıca hedefteki telefonun konumu gerçek zamanlı olarak izlenebilmektedir. Yazılım çekilen tüm fotoğrafların görüntülenebilmesini ve telefon rehberinin kontrol edilmesini sağlamakta, WhatsApp yazışmaları da dahil olmak üzere tüm anlık mesajlaşmalar okunabilmektedir. Bu sayede Viber mesajları ve Viber sohbetleri hackleyebilmektedir. Uygulama, telefondaki internet geçmişinin tamamının görüntülenmesini sağlamakta, takip edilen cep telefonundaki tüm arama geçmişlerinin görüntülenmesine imkan sağlamaktadır. Ayrıca casus yazılım sayesinde gelen ve giden aramalar, tarihleri ve saatleri, aramaların kimden geldiğini ve kime yapıldığı görüntülenebilmektedir.

Viber Takibi Zor Mudur

Kişinin Viber gibi uygulamaları sıklıkla kullanması durumunda aramaları ve mesajlarının büyük bir kısmının gizli kalması söz konusudur. Viber konuşmalarının artması durumunda bazı casus yazılımların bu uygulamayı takip yeteneği de azalmakta, hedef kişinin cep telefonu ile ne yaptığını görmek de pek mümkün olmamaktadır. Profesyonel olarak geliştirilen casus yazılımlar Viber uygulamasını online olarak izleme fırsatı vermektedir. Bu sayede kişiler Viber uygulamasındaki tüm işlemleri izleyebilme şansını yakalamaktadır. Viber takibi yapabilen az sayıda uygulama bulunmaktadır. Ayrıca bu programlarla da Viber’i yalnızca iOS ve Android işletim sistemlerine sahip olan telefonlardan değil Windows ile çalışan akıllı telefonlardan da takip edilmesi mümkündür.

Viber Takibi Nasıl Yapılır

Peki, Viber takibi nasıl yapılmaktadır? Öncelikle profesyonel bir casus yazılım satın alınmalı ve hedef telefona birkaç dakika içinde indirilmeli ve kurulmalıdır. Takip verisini görüntülemek için takip eden kiki kendi cihazınızdan hesabına giriş yapmalıdır. Viber uygulamasını çevrimiçi takip etmeye yarayan casus yazılım ile aramalar takip edilebilmekte, metin mesajlarını okunabilmekte, e-postalar kontrol edilebilmekte, GPS konumu takip edilebilmekte, internet kullanımı izlenebilmekte, takvim ve adres defterine erişim sağlanabilmekte. anlık Mesajlaşmalar okunabilmekte, coğrafi çevreleme takip edilebilmekte, uygulamaları ve programlar kontrol edilebilmekte, multimedya dosyaların görüntülenebilmektedir. Viber mesajlarının takip edilmesini sağlayan tek sistem casus yazılımlardır.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat