ÖzelliklerUzaktan Kontrol Nedir

Casus yazılımlardaki uzaktan kontrol sistemi ile hedefteki telefonu pin kodu olsa bile kapatıp açılabilmektedir. Bu özellik gelişmiş yazılımlarda bulunmaktadır. Ayrıca amatör yazılımlarda bu özelliğin bulunması mümkün değildir. casus yazılımlar, Adroid ve iOS işletim sistemlerine sahip olan cep telefonlarına göre ayrı şekilde geliştirilmektedir. Dolayısı ile Android işletim sisteminde çalışan bir casus yazılımın iOS telefonda çalışması imkansızdır. Aynı durum tersine de geçerlidir. Cep telefonlarının takip edilmesi günümüz teknolojisinde son derece kolaydır. Uzaktan kontrolün yanı sıra cep telefonlarından yapılan tüm konuşmalar da dinlenebilmekte ve kaydedilmektedir. Takip uygulaması, cep telefonundaki bilgilere uzaktan eriyim sağlayan özelliğe sahip bir yazılımdır. Bu programla birlikte telefon sahibinin, telefonun izlendiğine dair herhangi bir bilgisi bulunmamaktadır. Bu yazılımla birlikte uzaktan kontrolle birlikte cep telefonu üzerinden kimlere hangi saatte mesaj yazıldığı, kimlerin arandığı ve o numarayı kimlerin aradığı, numarayı kullanan kişinin davranışlarının tamamı öğrenilebilmektedir. Hatta yazılım, çok küçük hata paylarıyla kişinin nerede olduğu bilgisini de sunmaktadır. casus yazılımlar kimi zaman sadece kişinin telefon konuşmalarının dinlenmesini sağlamaz, aynı zamanda ortam dinlemesi de yapılmasına da imkan sağlamaktadır.

Uzaktan Kontrol Özellikleri

Casus yazılımın uzaktan kontrol özelliğinin yanı sıra gelen ve giden telefon aramalarının hangi numarayla ne kadar süre yapıldığının anlaşılmasını sağlayan özelliği bulunmaktadır. Ayrıca yazılımın SMS takip özelliği de bulunmaktadır. Yazılım hedef telefona gelen ve giden tüm mesajların kopyasını izleme yapan kişiye göndermektedir. GPS konum yer tespiti de önemli özelliklerden biridir. takip edilen telefonunun bulunduğu bölgeyi izleme yapan kişiye çok az yanılma payı ile göstermektedir. Arama ve web sitesi engelleme avantajı da sunan casus yazılım sayeside gelen aramalarını engelleyebilmek için numara tayin edilebilmektedir. Ayrıca önceden tanımlanmış web sitelere girişin bloke edilmesi de mümkündür.

Uzaktan Kontrol Araçları

Casus yazılım, her amaca uygun olarak geliştirilmiştir. Aileler yazılım sayesinde çocuklarının cep telefonlarını uzaktan kontrol edebilmektedir. Bu sayede endişeleri azalmaktadır. Bu yazılım tüm akıllı HTC, tüm akıllı Samsung, tüm akıllı LG, akıllı Motorola, akıllı Sony ve Discovery modeli dahil tüm Android General Mobile telefonlarıyla uyumludur.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat