ÖzelliklerTelefon Dinlettirme

Telefon dinlettirme ile sadece ses değil bulunulan ortamdaki tüm seslerin kayıt altına alınabilmesi mümkündür. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte herkesin telefonu dinlettirilebilmektedir. Ancak dinleme işleminin yapılabilmesi için telefonun Android ya da IOS tabanlı olması gereklidir. Cep telefonları günümüzde bilgisayarların yapabileceği her işi yapabilme özelliğine sahiptir ve dinlenmesi istenen telefona bir yazılım yüklenmesi gereklidir. casus yazılım olarak adlandırılan bu yazılımların cep telefonlarına fark ettirilmeden yüklenebilmektedir. Yazılımla ilgili herhangi bir bilgi, telefon menüsünde görülmemektedir. Ayrıca telefonda herhangi bir simge de ortaya çıkmamaktadır. Kendisini ele vermeyen bu yazılımlar, arka planda gizlice çalışmakta, bu nedenle de uzman kişiler tarafından tespit edilememektedir. Ayrıca bu yazılımlara erişim de son derece kolay olmaktadır.

Telefon Dinlettirme Nasıl Yapılır

Telefon dinlettirme işleminin yapılabilmesi için casus yazılım programının kesinlikle telefonda yüklü olması gerekmektedir. Bu yazılımın yüklü olduğu telefonu bir başka telefon aradığında ya da o telefondan arama yapıldığında, dinleme işlemini gerçekleştiren kişinin telefonuna bir mesaj gönderilmektedir. Dinleme yapan kişi de bu mesajı gördükten sonra dinlenen kişinin telefonunu aramakta ve böylece konuşmaları duyabilmektedir. İstenildiğinde casus yazılıma konuşma dosyaları mesaj olarak alınabilmektedir. Bu durumda ses dosyaları istenilen her an dinlenilebilmektedir. Çoğu yazılım, cep telefonunun sim kartı değiştirilse bile dinleme işleminin yapılmasına imkan sağlamaktadır. Çünkü sim kart değişikliği olduğunda bu durum dinlemeyi yapan kişiye SMS olarak bildirilmektedir. casus yazılımlarla birlikte ortam dinlemesi de yapılabilmektedir. Hatta cep telefonu kapalıyken bile ortam dinlenebilmektedir.

Telefon Dinlettirme Nasıl Yüklenir

Telefon dinlettirme için kullanılan casus yazılım, SMS yolu ile cep telefonuna yüklenebilmektedir. Bu yükleme işleminde telefonu dinlenecek kişinin cep telefonuna bir web adresinin bulunduğu mesaj gönderilmektedir. Genellikle bu web adresi, kişinin ilgisini çeken bir konuda olmaktadır. Kişi bu web sitesini tıkladığında yazılım otomatik olarak yüklenmektedir. Bilgisayarla da casus yazılım yüklenebilmektedir. Bunun için cep telefonu bilgisayara USB kablo ya da bluetooth ile bağlanmakta, sonrasında da yazılım saniyeler içinde yüklenebilmektedir. casus yazılım bir kez yüklendikten sonra arka planda sessizce çalışmaya başlamakta, bu sayede bütün konuşmalar dinlenebilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken yazılımın profesyonelce yazılmış olmasıdır.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat