ÖzelliklerTelefon Dinlemesi

Telefon dinleme işlemleri, bilgisayarı uçaktan yönetme işlemleri ile birebir benzemektedir. Cep telefonlarına yüklenen bir yazılımla telefonların uzaktan yönlendirilmesi, dinlenmesi ve SMS içeriklerinin okunması mümkün olmaktadır. Cep telefonu dinlenirken arama takibinin de yapılması gereklidir. Aranan ve arayan numaranın takibinin yapılması için geliştirilen bir yazılım kullanılmalıdır. Bu yazılım sayesinde hedef telefona gelen ve hedef telefondan yapılan tüm aramalar takip edilebilmektedir. Ayrıca bu telefondan kaç kez arama yapıldığı, hangi zamanlarda arandığı, konuşmaların süresi gibi bilgilere de ulaşılabilmektedir. Aranan ya da arayan kişinin numarasının telefon rehberinde olması durumunda doğrudan adı ile görmek de mümkündür. Telefonların dinlenmesi kulağa içici gelse de yararları çok daha fazladır. Ebeveynler çocuklarını bu sayede kolaylıkla takip edebilmektedir. Zaten bu şekilde kullanılması durumunda suç teşkil etmemektedir. Aksi takdirde farklı amaçlarla telefonlar dinlenmesi yasaktır. Dinleyenler de ilgili ceza maddeleri uyarınca ceza almaktadır.

Telefon dinleme programı konusu evlilik öncesi işlerde de, eşlerin birbirini araştırması için de yapılmaktadır. Bunun yapılabilmesi için takip edilmesi istenen telefona program yüklenmelidir. Dinleme sistemini İOS ve Android işletim sistemleri desteklemektedir. Dinleme programı, cep telefonunun yer tespitini de sağlamaktadır. Bu sayede hedef telefonun nerede olduğu rahatlıkla tespit edilebilmektedir. Bu, çocukların okulda olup olmadığı bilgisine de kolaylıkla ulaşılmasını sağlamaktadır. Ayrıca eşler de birbirinin nerede olduğu bilgisine sahip olabilmektedir. Telefonların dinlenmesi, havada frekans yakalama yöntemi ile de yapılmaktadır. Bu işlemde hedefin bulunduğu bölge bir anten kurulmakta, bu anten sayesinde havadaki cep frekansı indirilebilmektedir. Frekansın indirilmesi ile birlikte telefon dinlenebilmektedir. Bu yöntemle 80 kilometrekarelik bir alanda dinleme yapılabilmektedir. Frekans bilgilerinin indirilmesi ile de görüşme yapılan telefon numaralarının da tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Telefon dinleme yapmak için başka bir yöntem de yazılımla dinlemedir. Bu yöntem son yıllarda çok sık kullanılmaktadır. Yazılımla dinleme yapılırken telefonu dinlenecek kişiye yazılımın yüklendiği bir telefonun hediye edilmesi ya da hedef telefona yazılım yüklenmesi gereklidir. Bu yazılıma sahip olan telefonun uzaktan kolaylıkla yönlendirilmesi mümkün olmaktadır. Böylece bulunulan ortam, telefon görüşmeleri, SMS’ler ve konum bilgisine kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Akıllı telefona yada akıllı cihaza kurulduğunda cihazda gerçekleşen tüm eylemleri kayıt altına alıp, kullanıcının onayı gerekmeden sunucuya iletebilen yazılımlara casus yazılım denir. Şayet takip yazılımlarla daha öncelikle karşılaşmadıysanız, size özelliklerinin yoğun şekilde kabiliyetli olduğunu, takip ve dinleme işini çok şekilde ilerlettiklerini söyleyebiliriz. İlgili alandaki en fazla programlar oldukça detaylı, kolay takip ve dinleme yapabilmektedir.

Yazılımın kendine özgü nitelikleri; metin mesaj takibi, e-posta takibi, internet geçmişi takibi, arama kaydı, dinleme ve GPS konum takibi bu gibi özelliklerdir. Takip yazılımları tıpkı sürede daha detaylı takip ve dinleme yapmaya fırsat veren modern özellikler de sunmaktadır. Bunlardan bazıları ise arama kaydı, telefon dinleme, whatsapp, Skype, Viber gibi sohbet servislerini izleme, sosyal ağları takibi, ortam kaydı ve hedef cihazın uzaktan kontrol edilmesi gibidir. Piyasada teknik destek ve güvence verici herhangi bir kuruluş bulunmamakta. Telefon takip yazılımları da sürekli gelişmekte teknoloji her alanda olduğu gibi Telefon takip programı konusunda da hızla gelişiyor ve giderek yaygınlaşan bir sistemi de insanlara sunuyor. Peki nedir bu telefon takip sistemi ? Adından da anlaşıldığı benzeri başkalarının telefonlarında olan bitenleri takip edebilme ve kaydedip sonrasında gene görme imkânına erişebiliyorsunuz. İnternet üstünde araştırma yapanlar bilir pek çok aşırı telefon dinleme programı mevcut, bunlar güvenilir değil ayrıca yakalanma riskiniz üst düzeyde onun yerine güvenilir bir takip programı satın alarak hem güvenli bir yazılıma sahip olacaksınız hem de takip edilen telefon sahibinin bundan haberi dahi olamayacak.

Bir ana baba şekilde çocuklarınızı gözetme hakkına sahipsiniz. O nedenle bu gibi programların aile içerisinde kullanımı, çocukların bilgisi dahilinde tam olarak yanlış değildir. Üniversiteye giden yavrunuz mı mevcut? Çocuğunuz yalan mı konuşuyor? Çocuklarınız madde bağımlısı mı? Gibi sorular neticesinde haklı şekilde bu programı kullanımı isteyeceksiniz. Özellikle kız çocukları olanlar bilir şehir dışında eğitime gönderirken aileler bir korku ve kaygı yaşar. Çocuklarınızın güvenliğini sağlamak adına böyle yazılımı tercih edebilirsiniz. Yoğun şekilde güvenli ve siz sevdiklerinizi onların haberi olmadan koruyabileceksiniz. Bundan sonra pek çok fazla çok fazla bireyin kullandığı bu yazılımı sizde gönül rahatlığıyla kullanabilir ve arzuladığınız insanın telefonunu takip edebilirsiniz. Mesaj, arama ve çok fazla aşırı daha fazlasını görebileceğiniz 2017 model bir yazılımla fotoğraflara kadar erişebileceksiniz. Yukarı da bahsettiğim konularda çekinceleri olan ve ailesinden birilerini takip etmek önlem almak isteyenler belirttiğim programlar sayesinde takip edebilir ve telefonun her tarafını görebilirler.

İnsanlar casus yazılımların gereksinimleri ve hangi cihazların desteklendiği konusu için baş karışıklığı yaşamaktadır. Bu mevzuda bilinmesi gerekenler şunlardır. -iphone-ipad (Apple, ios) : Daha önce herhangi bir takip casus yazılımın iphone’a kurulabilmesi için telefon hem jailbreak hem de no-jailbreak zorunda olabilmekte. -Android (LG, Motorola, Huawei, Lenovo, Sony, HTC, Samsung) : Takip yazılımın Android telefonlarında çalışması için cihazın root olması zorunlu değildir.

Cep telefon casus yazılım yalnızca akıllı telefonlarda çalışır . Telefonun internet bağlantısı olması gereklidir. Hedef cep telefonuna casus yazılım yüklenir. İzlenen bütün aktiviteler kayıt altına alınır, casus yazılımı sunan şirkete internet bağlantısı aracılığıyla gönderilir. İzlemek dilediğiniz telefonun internet erişiminin olması zorunludur. İnternet erişiminin sürekli olması daha iyidir ama takip yazılımlar sınırlı internet erişimlerinde ya da kablosuz bağlantı aracılığı ile bağlanıldığında da takip işlevini yerine getirebilmektedir. Ama telefon internete uzun süre bağlanmıyorsa, takip yazılımları da doğal şekilde takip işlevini yerine getiremezler. Şifreyle hesabınıza giriş yaparak raporları görüntülersiniz. Gene internet bağlantısı nedeni ile dünyanın her yerinden her süre yapılabilir.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat