ÖzelliklerSms Takibi Nedir

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayata geçirilen uygulamalarla herkesin takip edilebilmesi mümkündür ancak bu takip edilme, kötü amaçlı değildir. Aileler çocuklarını, şirket sahipleri çalışanlarını takip edebilmektedir. Özellikle şüphe duyulan insanların cep telefonu görüşmelerinin yanı sıra SMS takibi de mümkün olmaktadır. Anlık mesajlarının da takip edilebildiği casus yazılım sayesinde kişinin konum bilgisine de ulaşılabilmektedir. Gelişmiş özelliklere sahip SMS, multimedya takibi sağlayan uygulamalar da vardır ve bu uygulamalar aracılığı ile gelen ve giden çağrılar kayıt altına alınabilmekte, kişinin çağrı geçmişi görülebilmekte, canlı görüşmeye anında müdahale edilebilmektedir. Özellikle son zamanlarda çocukların cep telefonlarına düşkünlüğü bilinen bir gerçektir. Bu durum aileleri rahatsız etse de çocukların takip edilebilmesi için de önemli bir görevi üstlenen cep telefonları sayesine ailelerin endişeleri hafiflemektedir. Çocukların SMS’lerinin takip edilmesi sayesinde kimlerle iletişim kurduğu kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Ayrıca bu program sayesinde çocukların okuldan kaçıp kaçmadığı, nerelerde olduğu da kolayca anlaşılabilmektedir.

Sms Takibi Nasıl Çalışır

SMS takibi yapan casus yazılımlar sayesinde çocukların yazıştığı kişiler görülebilmekte böylece ve gerekli önlemler alınabilmektedir. Ayrıca mesajlar takip edilerek çocukların yaşadıkları sorunlar ortaya çıkarılabilmekte ve önlem alınabilmektedir. Eşlerin şüpheli davranışlarının nedeni de bu programla açığa çıkmaktadır. Kime mesaj gönderildiğini, kaç mesaj yollandığını hemen ortaya çıkaran bu yazılımla tüm mesajlar kayıt altına alınabilmekte, arzu edildiğinde de yazıcıdan çıkarılarak hedef kişinin önüne konulabilmektedir. Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cep telefon ve tabletlere özel olarak geliştirilen casus yazılımla hedef kişinin mobil cihazından yaptığı tüm aktivitelerden anında bilgi sahibi olunabilmekte, böylece hatalı davranışlar da anında tespit edilebilmektedir. Ayrıca uygulamanın kurulumu da son derece kolaydır. casus yazılımın geliştirilme amacı da ailelerin çocuklarını takip edebilmesini sağlamaktır ancak sevgililer ve evli çiftler de bu yazılımlara rağbet göstermektedir.

Sms Takibi Nasıl Kurulur

SMS takibi için geliştirilen program, öncelikle cep telefonuna kurulmakta, kurulan uygulama açılarak kişinin kendi cep telefon numarasını girmekte, adından gelen aktivasyon kodunu yazılımın yüklendiği telefondaki uygulamaya giriş yaparak numara onaylanmalı ve uygulama kapatılmalıdır. Bu aşamaların tamamlanmasının ardından hedef telefon uzaktan takip edilebilmektedir.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat