ÖzelliklerSkype Takibi Nedir

Skype, anlık mesajlaşma uygulamalarının başında gelmekte, genel olarak da çoğu kullanıcının telefon ya da bilgisayarlarında bulunmaktadır. Uzaktaki insanlarla kameralı, sesli ya da yazılı olarak iletişim kurulmasını sağlayan bu program, bu özelliği nedeniyle de sıklıkla kullanılmaktadır. Skype’de her kullanıcının kedi özel şifresi bulunmaktadır ve özellikle aileler çocuklarının bu mesajlaşma uygulamasında kimlerle sohbet ettiğini bilmek istemektedir. Gelişen teknoloji sayesinde de günümüzde bu mümkün olmaktadır. İnternetten casus yazılımın cep telefonuna ya da bilgisayara indirilmesi ile Skype takibi yapılabilmesi mümkündür. Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cep telefonlarının yanı sıra tüm bilgisayar programlarına uygun olarak geliştirilen casus yazılım ile hedefteki kişinin tüm Skype yazışmalarının takip edilmesi mümkün olmaktadır.

Skype Takibi İle Neler Yapılabilir

Bu yazılım ile sadece Skype yazışmaları değil, tüm anlık mesajlaşma uygulamaları ve sosyal ağlardaki yazışmalarının da uzaktan takip etme avantajı elde edilmektedir. Ancak casus yazılım seçilirken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Gerek Android gerekse iOS sistemine sahip olan bir iPhone telefon olsun, tüm mobil telefonlara yüklenen casus yazılım seçiminin son derece hassas olduğu bilinmelidir. Bu yazılımlar kişinin kişisel ve özel bilgilerine de erişim sağlamaktadır. Bu nedenle casus yazılım seçilmeden önce programların geliştiricileri ve diğer ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olunması gerektiği belirtilmektedir. Piyasada çok sayıda casus yazılım vardır ve profesyonel olarak geliştirilen tüm yazılımlarda ileri ve gelişkin özellikler bulunmaktadır. Ayrıca profesyonel destek sunan bu yazılımlar telefon takibi konusunda kesin bilgiler vermektedir ve profesyonel yazılımlar ücretli yazılımlardır. Bu tip yazılımlarla güvenli bir şekilde Skype takibi yapılabilmektedir.

Ücretsiz Skype Takibi

Piyasada çok sayıda ücretsiz casus yazılımlar vardır. Bu yazılımları tercih eden kişiler genellikle hüsrana uğramaktadır. Çünkü istikrarsız çalışan bu programlar Skype takibi konusunda da çelişkili raporlar gönderebilmektedir. Bu yazılımların çok sayıda takip özelliğini barındırdığı iddia edilmesi karşın sınırlı sayıda özelliğin sunulduğu bilinmektedir. Ücretsiz casus yazılımları genellikle reklam amaçlı geliştirilmekte, bunun sonucunda da kişinin gizli kalması gerekli olan bilgilerini üçüncü taraflarla da paylaşabilmektedir. Bu da kullanıcıların büyük risklerle karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat