ÖzelliklerSinyal Tespiti Nedir

İlişkilerde kişiler aldatmayı hak olarak görebilmektedir, ancak eşlerin de aldatıldığını bilmeye hakkı vardır. İhanete uğradığını düşünen insanlar bunu kanıtlamaya uğraşmakta ancak genellikle başarılı olamamaktadır. Oysa gelişen teknoloji sayesinde bu mümkündür. En basit yolla ihanet eden kişi genellikle bir yerlerde olduğunu söylemekte ancak sıklıkla çok farklı yerlerde olmaktadır. İşte böyle bir durumun ortaya çıkarılması için cep telefonuna sinyal tespiti uygulaması yüklenmelidir. Bunun edinilmesi de son derece kolaydır. Tek yapılması gereken, telefona fiziksel erişim sağlandığında internetten casus yazılım yüklenmesidir. Güvenilir adreslerde bulunan “casus telefon programı indir” butonuna tıklandığında program otomatik olarak, belirlenen hedef telefon üzerinde kurulumunu tamamlamaktadır. Kurulumun tamamlanmasının ardından yönetici telefon kısmına kişi kendi numarası yazarak hedef telefonu yönetim altına almaktadır. Bu sayede hedef kişiye nerede olduğu sorulduğunda şüpheli cevaplar alınıyorsa, yüklenen casus telefon programı ile anında hedef kişinin cep telefonuna bağlanılabilmekte, sinyal tespit edilerek kişinin yeri kolaylıkla belirlenmektedir. Ayrıca program telefon görüşmeleri anında uyarı mesajı göndermekte, bu mesaj dikkate alınarak hedef kişi arandığında, yapılan görüşme canlı olarak dinlenebilmektedir.

Sinyal Tespiti Kalitesi

Günümüzde sinyal tespiti için web sitesi üzerinden casus yazılımın indirilmesi yeterli olmaktadır. Ancak kaliteli hizmet alınması önemlidir ve her web sitesindeki casus yazılımın kusursuz olduğunu söylemek imkansızdır. Profesyonel firmalar, geliştirdikleri casus yazılımları satışa sunmadan önce gerekli testlerden geçirmektedir. Günümüzde çok fazla özelliğe sahip casus yazılımlar vardır. Bu özellikler sayesinde hedef kişinin internette hangi siteleri ziyaret ettiği, kimlerle konuştuğu, kimlerle mesajlaştığı, hangi sosyal paylaşım sitesine girdiği kolay bir şekilde öğrenilebilmektedir. Ayrıca yazılım, hedef kişinin girdiği sosyal paylaşım sitelerinin şifrelerine de aktarmakta, böylece tüm mesajların okunmasına da imkan sağlamaktadır. Program sayesinde cep telefonuna uzaktan kumanda edilebilmekte, böylece ortam dinlemesi de yapılabilmektedir. Ayrıca cep telefonunun kamerası da açılabilmekte ve fotoğraf çekilebilmektedir. Bu fotoğraflar olumsuz durum yaşandığında delil olarak gösterilebilmektedir.

Sinyal Tespiti Güvenliği

Sinyal tespiti için gerekli olan program yüklendiğinde şifre kimseye söylenmediğinde, programa başkalarının erişmesi mümkün olmamaktadır. Ayrıca hedef kişi sim kart değişikliği yaptığında bu durum mesaj olarak iletilmektedir. Çünkü program sim karta değil cep telefonuna yüklenmektedir.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat