ÖzelliklerRehber Takibi Nedir

Kimse bir başkasını telefon rehberinde kimlerin olduğunu öğrenmek istememekte ancak bazı durumlarda buna mecbur kalınmaktadır. Rehberde kayıtlı olan kişilere kolaylıkla bakamayan kişiler için rehber takibi işlemini gerçekleştiren casus yazılımlar geliştirilmiştir. Takip edilmek istenen kişinin çocuk, eş ya da sevgili olabilmesi muhtemeldir. Bu kişilerin telefon rehberindeki isim ve numaralarının tespit edilmesi için de casus yazılımlardan destek alınabilmektedir. Böylece takip edilecek kişinin telefon rehberinde kimlerin olduğu kolaylıkla anlaşılabilmektedir. casus yazılım ile şüphelenilen eş takip edilebilmekte, çocukların güvencesi sağlanabilmektedir. Yazılımın sayısız özelliği vardır. Örneğin hedef telefondaki alınan ve gönderilen mesajların tamamı, arama kayıtları ve yer bilgileri, SMS ile takip eden kişinin cep telefonuna gönderilmekte, telefonun GPS’yi desteklemesi durumunda hedef kişinin nerede olduğu 50 metrelik hata payı ile görülebilmektedir. GPS özelliğinin olmadığı cep telefonlarında ise bas istasyon hücre ekranı bilgisi ile hedef kişinin bulunduğu şehir ve semt bilgisine ulaşılabilmektedir. Cep telefonu mesafe sınırı olmaksızın dinlenebilmekte, gelen ve giden tüm aramalar dinlenebilmektedir.

Rehber Takibi Nasıl Yapılır

Rehber takibi yapabilen casus yazılımın telefona yüklenmesi için farklı yollar izlenmektedir. Örneğin USB kablo kullanarak yazılım bilgisayardan telefona kolay bir şekilde yüklenebilmektedir. Ayrıca yazılım, bluetooth aracılığı yüklenebilmektedir. Ayrıca takip edilecek cep telefonunun mobil interneti aracılığı ile casus yazılım doğrudan yüklenebilmektedir. casus yazılımı destekleyen cep telefonlarından birine yazılım yüklendiğinde telefon casus telefon haline dönüşmektedir. Bu sayede telefonu taşıyan kişi kolaylıkla takip edilmektedir. Yazılımı yüklendiğinde telefondan yapılan görüşmeler, kişinin bulunduğu ortam telefon kapalı bile olsa dinlenebilmektedir. casus yazılımla takip edilen cep telefonunda kayıtlı olan tüm numaralara ulaşılabilmektedir. Bu yazılımlar Blackberry, Android, Symbian ve Windows Mobile işletim sistemlerinin tamamında kullanılabilmektedir.

Rehber Takibi Nereden Alınmalı

Casus yazılımın cep telefonuna yüklenmesi birkaç dakika içinde tamamlanmaktadır. Yazılımın rehber takibi de olmak üzere tüm özelliklerinden yararlanmak için atın alınması gereklidir. Piyasada çok sayıda yazılım bulunmaktadır ve bunların arasından seçim yapmak zordur. Ancak yazılımın satışını internet üzerinden satan firmanın fiziksel bir adresinin de olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü teknoloji geliştikçe casus yazılımlarda da gelişmeler yaşanmakta, bu yüzden fiziksel adresi olan firma tercih edilmelidir.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat