PrensiplerimizTelefon dinleme programları sunan firmamız, müşteri odaklı yapısı ile öne çıkmaktadır. Bilindiği gibi kalite yönetiminin esası müşteri odaklı olmaktır. Bu terim, müşterilerin ihtiyaçlarının ve beklentilerinin anlaşılması, müşteri memnuniyetinin sağlanması için kullanılmaktadır. Firmamızın en büyük avantajı, müşterilerle online olarak anında görüşme yapabilmesi ve beklentilerine en kısa süre içinde karşılık verilebilmesidir. Bilindiği gibi anlaşmazlıkları en aza indirmek önemlidir ve firmamızın prensibi, sunulan hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır. Takım çalışması da önemlidir ve kalite yönetimi prensibinde bu da bulunmaktadır. Tüm sorunlar takım çalışması ile çok daha kolay çözümlenebilmektedir. Sürekli iyileştirme de firmamızın temel prensipleri arasında yer almaktadır. Böylece verilen hizmetin kalitesi sürekli olarak yenilenmekte ve güncellenmektedir.

Günümüzde önemli olan tüm hizmetlerde kaliteyi sunmaktır. Firmamızın prensipleri arasında kaliteli uygulamalar gerçekleştirmek vardır. Sektördeki gelişmelere ayak uydurarak en yeni teknolojileri müşterilerine sunan firmamız, profesyonel personel kadrosu ile sorunları en aza indirmektedir. Firmamız dinleme yazılımlarını sunarken yasalara uyumlu olarak kullanılmasını tavsiye etmektedir. Casus telefon programları gizli olarak bilgi edinme amaçlı olarak kullanılması için yürürlükteki tüm yasaları anlamak ve bu yasalara uymak, yazılımı kullananın sorumluluğu altındadır. Yazılımın kullanılacağı amaçla ilgili herhangi bir şüphe bulunması halinde hukuki yardım alınması tavsiye edilmektedir. Böylece yazılımların satın alınması ve yüklenmesi ile ilgili hukuki sorumluluğun tam olarak bilinmesi söz konusu olmaktadır. Firmamızın prensibi arasında yazılımın ne amaçlı kullanılacağını sorgulamak yoktur. Yasal ya da yasadışı kullanmak sadece yazılımı satın alan kişinin sorumluluğundadır ve bu konuda şirketimiz herhangi bir sorumluluk almamaktadır.

Başkalarının SMS mesajlarını takip etmek, telefon konuşmalarını dinlemek ya da casus yazılımı bilgisi dahilinde olmadan başkasının telefonuna yüklemek yasadışı bir faaliyet olarak değerlendirilmektedir. Şirketimiz prensip gereği bu bilgileri müşterileri ile paylaşmaktadır ancak inisiyatif müşterinin elindedir. Bu nedenle şirketimizin yazılıma bağlı nedenlerde kişilerin herhangi bir zararla karşılaşması durumunda yükümlülük almamaktadır. Telefon dinleme programı satın alındığında bütün bu şartlar kabul edilmiş olmaktadır. Şirketimiz satışı ve tanıtımı yapılan yazılımların kötüye kullanılması ile ilgili herhangi bir aktiviteden sorumlu tutulamaz. Temel prensibimiz, insan hak ve özgünlüğüdür.
Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat