ÖzelliklerLine Takibi Nedir

Günümüzde Line takibi mümkündür. casus yazılımların takip edemediği herhangi bir program yoktur ve Line da bunlardan biridir. Önemli olan bu yazılımın hedef telefona yüklenebilmesidir. Line’nın takip edilmesi için kullanılan programlar “Linespy” ve “Linemessenger” takip programı olarak nitelendirilmektedir. Bunlar Line takibinin yapıldığı kapsamlı casus yazılımlardır ve aralarında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Yalnızca kullanılan casus yazılıma bağlı olarak çok daha iyi mesaj takip programının elde edilip edilmediğine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle “Linespy” ya da “Linemessenger” takip programı kullanılıp kullanılmayacağı ile ilgili bir sorunun yerine hangi casus yazılımın daha iyi olduğu sorusunu sorulması gerektiği ifade edilmektedir. Piyasada birbirinden farklı casus yazılımlar vardır ve hepsinin mükemmel sonuçlar verdiğinin söylenmesi mümkün değildir. Özellikle Line sohbetlerini takip etmenin yanı sıra hedef telefonun uzaktan kumanda edilmesini sağlayan casus yazılımların tercih edilmesi tavsiye edilmektedir.

Line Takibi Nasıl Yapılır

Casus yazılımlar, Line takibi haricinde Skype, WhatsApp, Hangouts, iMessage, Facebook, ve Viber gibi mesajlaşma uygulamalarının takip edilmesine de imkan sağlamaktadır. Bu yazılımlar arama kayıtlarının, metin mesajlarının, fotoğraflar ve videoların, e-postaların, takvim girdilerinin, rehberin, notların, GPS konumunun, tuş vuruşlarının, internet tarayıcılarının takip edilmesini sağlamaktadır. Profesyonel olarak geliştirilen yazılımlar sayesinde uygulama içinden yapılan her şeye eksiksiz olarak ulaşılabilmektedir. Line takibini sağlayan casus yazılım, gizli sohbet dahil gidip gelen bütün mesajların içeriğinin, mesajlaşılan kişilerin adları ve telefon numaralarının, mesajların tarihlerinin ve Line üzerinden paylaşılan multimedya dosyaların içeriklerinin görülmesini sağlamaktadır. Bu uygulamaların tamamı casus yazılım ile Line takibinin yapılması istenen telefona yüklenmesinin ardından başka herhangi bir işlemin yapılmasına gerek kalmamaktadır. Program, Line görüşmeleri yapılan telefonu bir anda casus telefon haline dönüştürmektedir. Tüm veriler de kontrol panelinin Line bölümünden görüntülenebilmektedir. Her veride kişi adları, telefon numaraları ve tarihleriyle birlikte sohbetler listelenmektedir.

Line Takibi Özellikleri

Line takibi imkanı sunan casus yazılımlar, yapılan tüm görüşmelerin ayrıntılarına ulaşılmasını sağlamaktadır. Line’ın takibinin yapıldığı casus yazılımlar sayesinde hedef kişinin tüm hareketleri izlenebilmekte ve kişinin anlık olarak nerede bulunduğu tespit edilebilmektedir. Bunun gerçekleşebilmesi için tek yapılması gereken programın yüklenmesidir.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat