Bize Ulaşınİletişim Formu

İletişim Detayları

Telefon Dinleme yazılımları ebeveynlerin reşit olmayan çocukları üzerindeki etik gözlemlerini geliştirebilmeleri için üretilmiş bir Android Akıllı Telefon izleme ve takip yazılımıdır. Telefon Dinleme yazılımları tespit edilmesi mümkün olmayan olduğundan, yazılımı tehdit ve şantaj amaçlı kullanılması ve ya hususi yaşamın gizliliğini suistimal olarak kullanılması kanunlara aykırıdır. çocuklarının güvenliklerini ön planda tutan ailelerin ilk tercihi olabilecek yoğun şekilde fonksiyonlu ve rakiplerinden çoğu yönüyle daha ileri olan bir güvenlik yazılımıdır. Telefon Dinleme yazılımları kullanmadan öncelikle sitemizde bulunan yasal uyarı sayfamızı her zaman okuyunuz ve T.C yasalarına göre bu hukuki kurallara müsait şekilde kullanma zorunluluğunuz olduğunu biliniz.

MÜŞTERİ GÜVENLİĞİ

Türk ceza kanunu, uluslararası insan hakları kanununa aykırı ve T.C. Yasalarınca uygun olmayan hiç bir yazılım satışı gerçekleştirilemez. Alıcı araştırmacıdan talep ettiği yazılımın karşılığında imzalanacak sözleşme, evrak ve dökümanların T.C. Yasalarına aykırı kullanımı olmayacak şekilde temin edildiğini kabul bilir. Özel yaşamı etkileyecek hiç bir yazılım satışı gerçekleştirilemez. Taraflar arasında yapılan anlaşma gizlilik gerektirdiğinden yazılım satışının her aşamasında tarafların herhangi birisi ikinci şahıslara ya da basına bilgi vermesi ile iş sözleşmesi fes edileceğinden hukuki yaptırımlarını da peşinen kabul eder. Yazılım ile araştırma ve takip edilecek bireyin aile fertlerinden yahut ticari bağının olması şarttır.

YASAL UYARI

Maliye Bakanlığına, Vergi Dairesine, A.T.O'ya kaydı olmayan, Sözleşme ve Faturaya yanaşmayan, Ofiste görüşme gerçekleştirmeyen, Faliyet Belgesi Gösteremeyen ve Sertifikası Bulunmayan Korsan Yazılım Firmalarına İtibar Etmeyiniz, Çok DİKKAT Ediniz.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat