HakkımızdaTARİHÇE


Telefon dinleme yazılım telefon casusluk programı tasarımı ve geliştiriciliğinde lider bir firmadır, ve android, blackberry, iphone, windows mobile, ve nokia-symbian için sektöre, firmalara ve devletlere çözüm sunan tek firmadır.

Telefon dinleme yazılım 2007 yılında telefon casusluk programını üretti, ve günümüze kadar kullanmakta olanları memnun etmeye başardı. Bu teknolojinin lideri şekilde saygınlığımız, birçok alanda yenilikleri ilk bizim bulmamızdan gelir. Örneğin; android, blackberry, iphone, symbian platformları için gprs tabanlı teslim, nokia için olan tek casusluk programı, diri telefon görüşmelerinin dinlenmesi, tam özellikli uzaktan denetim etme ayrıcalığı benzeri çok sayıda yenilik telefon dinleme tr yönünden bulundu.

Yazılımları tamamiyle %100 biz tasarlıyor, geliştiriyor ve destekliyoruz ve bu yüzdendir ki ürünlerimizin arkadasında olup müşterilerimize yüksek kalitede hizmet ve güçlü destek verebiliyoruz. Telefon dinleme yazılım bünyesindeki alanında deneyimli destek hizmetiyle güçlü telefon desteği vermektedir. Bununla beraber yazılımlar hakkında 2 yıl teknik destek garantisi veriyoruz.


GİZLİLİK

En esas prensibimiz gizlilik ilkemizdir. Yaptığımız yazılımların tam olarak sizlerin menfaatine olduğu aşikardır. Müşterilerimizden aldığımız bilgilere ve belgelere istinaden her yazılım için insana müsait satış planı hazırlarız. Sonraki aşama uzman ekibimiz çalışma planımıza göre detaylı ve yoğun bir biçimde yazılım yükleme icraatlarına başlarlar. Daha çok bilgi akışı sağlamak için sizlerle hep iletişim şeklinde olmakla beraber oldukça çok püf noktanın analizini de sizlerin paylaştığı bilgiler ile yaparak yazılım planının gidişatı belirlenir. Önce yazılım işinin niteliğini belirleyip müşteriden alacağımız bilgi ve belgeler baz alınarak yazılım için sözleşme yapılır. Çok sayıda alanda kıdem sahibi profesyonel yazılımcılarımız kanunlar ve hukuksal süreç çerçevesinde oldukça çok konuya hakim olduğundan her işin özelliğine göre tecrübeli ve profesyonelleşmiş yazılımcılar ile konu hakkında detaylı yükleme ve takip programı hazırlanarak iş ve çalışma süreci başlatılmış olur. Birinci derecede prensibimiz gizlilik ve her detayı dikkatle gözden geçirerek yaptığımız çalışmada müşterininde tıpkı düzeyde prensiplerimize uyması zorunluluğunu esas alırız. İkinci olarak sadece sözleşme ve fatura zorunluluğunun var bulunduğu çalışmaların yapıldığını bilmenizi isteriz. hakkim

SÖZLEŞME

Sözleşmeyi detaylıca okuyunuz. Maddeleri inceleyerek içinde bulunduğunuz durumu analiz edin veya yazılımcılar ile beraber bunlar teker teker inceleyebilirsiniz. Anlamadığınız bölgeleri işaretleyin. Kabul etmek istemediğiniz yerleri belirgin bir şekilde çizin. Kuruluş yetkililerine anlamadığınız ya da kabul etmek istemediğiniz maddeleri problem, mümkün ise yazılı olarak bilgi almaya çalışın. İşin uzmanlarına danışın. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra teslim ederken her zaman bir kopya da siz alın. Meslek sözleşmesinde unutulmaması gereken en ciddi ve rahatlatıcı konu ise meslek kanunu’nun varlığıdır. Teknik detaylarına girmeden şunu söyleyebiliriz: meslek kanunu ve hukuki düzenlemelerin hepsi hazırlanmakta olan tüm sözleşmelerin üstünde bir yetkiye sahiptir. Bu sebeple sözleşmeler şirketten iyi ayrıldığınız koşullarda zaten kullanılmaz. Kötü ayrılmanız zorunda ise, hukuki süreçler devreye girecektir. Şununda unutulmaması gerekirki sözleşmeler üç. Sahıslara asla verilmez, bu konuyla alakalıda ilgili madde sözleşmemiz arasında bulunmaktadır. Sözleşme kullanıcılarını zora sokan bir kavram olmayıp aksine % müşterilerimizin yararına ve menfatine uygun, mağdur olmaması ve garantiye alınmları için firmamız sebebi ile kendilerine sunulan resmiyet içerikli hukuki haklarıdır. Sözleşmesiz yapılan her iş sonradan sizlere problem doğuracağından, baştan bunlara dikkat etmek ciddi bir şeydir.

GÜVEN VE SAYGINLIK

Merhaba, uzun yıllardır gerek kendi yaşantımızda gerekse devlet bağlantılı çeşitli konularda istihbarat sağlama , bilgi alışverişi, hipotez oluşturma bunun gibi konularda bilişim alanında bilgilerimizi geliştirerek en iyi seviyeye getirmiş bulunmaktayız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimler hayatımızdaki çalışma prensipleri ve disiplin neticesinde çoğu büyük başarılara imza atmış olup mevcut yazılım ekibimde bu alanlarda profosyonel bir şekilde haraket edip, hayat standartlarını bu mesleğe adamış bulunmaktadırlar. Telefon yazılımcılığının gerektirdiği gerçek hususlar ve koşulların neler olduğunu bilen, bunları kendi hayatlarının yaşam felsefesi haline getirmiş güçlü ve kıdemli insanlardan oluşan uzman kadromuz sayesinde bu zamana kadar yüzlerce telefona yazılım aktararak kişiler arasında oluşabilecek bir çok tehlikeyi önlemiş bulunmaktan kıvanç duyuyoruz. Hayatı, çevrenizdekileri her süre kendi bakış paradigmamızdan değilde bizim bakış açımızdan gördüğünüzde eğer ortada çelişkili bir hal varsa ne derecede büyük bir hengamenin arasında olduğunuzu anlayacak ve kendinizi yine hayata programlayarak yaşamınızı sürdüreceksiniz. Bizler tamemen dürüst, namuslu, adalet ve yasa çerçevesi içinde türk örf, adetleri ve aile yapısının hassaslığını da gözeterek bu işi, bu mesleği, onurlu bir şekilde yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Yapmakta olduğumuz bu görevin ne kadar mühim ve çok fazla büyük önem gerektirdiğini bilmekte, her adımımızı temkinle ve titizlikle atmaktayız. Telefon dinleme ve bilişim yazılımcılığı üzerine ülkemizde hazırlanmış oldukça çok sahtecilik ve dolandırıcılığın önüne geçmiş, yıllanmış deneyimli kadromuz ile sizlerin içinde bulunmaktayız. Bize her türlü ilgili olduğumuz konularda danışabilir, soru sorabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

hakkim

REFERANSLAR

Mengücek Gazi Çıtırık -Adana Barosu Başkanı
mengucek
Özcan Yüksel -Yüksel Hukuk Bürosu Kurucu Başkan
ozcan

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat