ÖzelliklerKonum Taki̇bi̇ Nedir

Aileler çocuklarının kimlerle ve nerede olduğunu öğrenmek isterler ve bu koruma içgüdüsüdür. Uzman yazılımcılar da ailelerin bu beklentilerini karşılamak için casus yazılım geliştirmiştir. Bu yazılımda bulunan GPS takibi ile ebeveynler çocuklarını yakından izleme imkanı elde etmektedir. casus yazılım, Android ve iOS telefonların tamamına uyumlu olarak geliştirilmiştir. Bir cep telefonun casus telefona dönüşebilmesi için internet bağlantısı olması gereklidir. Çünkü bu yazılım, telefonun internet bağlantısından indirilmektedir. Yazılımla GPS takibinin yanı sıra WhatsApp, Facebook, Viber ve Yahoo mesajlar da takip edilebilmektedir. Ayrıca sim kart değişikliğinde bile yazılım görevini yerine getirmektedir. Çünkü casus yazılım sim karta değil telefonun hafızasına yüklenmektedir. Bu nedenle sim kart değişikliği olduğunda takip eden kişiye mesaj gönderen casus yazılım, telefondaki bu değişim hareketini anında bildirmektedir.

Konum Taki̇bi̇ Ne İşe Yarar

GPS takibi sağlayan casus yazılımla hedef kişinin anlık olarak konum bilgisine ulaşılabilmektedir. Gelişmiş yazılımlar, konum bilgisini birkaç metre hata payı ile bildirmektedir. Bu sayede çocukların nerede olduğu anında anlaşılabilmektedir. Yazılım sayesinde çocukların kötü olaylarla karşı karşıla kalması da önlenebilmektedir. Şehir dışında okuyan çocukların da gerçekten okuduğu şehirde olup olmadığı bilgisine de ulaşılabilmektedir. casus yazılım, yüklendiği telefonun arka planında sessizce çalışmakta, telefonu kullanan kişinin tespit etmesi de mümkün olmamaktadır. casus yazılım internet geçmişine de ulaşılmasını sağlamaktadır. Ayrıca uzaktan yasak sitelerin engellenmesi de sağlanmaktadır. Böylece çocukların yasak olan sitelere giriş yapmasının önüne geçilmektedir.

Konum Taki̇bi̇ Nasıl Çalışır

WhatsApp mesajlarının da takibini sağlayan casus telefon, programın konum belirleme özelliğini kullanarak hedef kişinin takip edilmesini sağlamaktadır. Yazılımdaki GPS takibi özelliği, uydudan gelen sinyaller sayesinde gerçekleştirilmektedir. Telefonun konumu kapalı olması durumunda ise uzaktan kumandayla bu durum aktif hale getirilebilmektedir. Cep telefonuna uzaktan erişim imkanı sunan casus yazılım, hedef telefondaki tüm mobil faaliyetleri kaydetmekte ve güvenli bir web hesabına bu ayrıntıları göndermektedir. Her tür sohbetin de izlenebilmesini sağlayan yazılım, cep telefonları üzerinden gerçekleştirilen tüm aktivitelerden anında haberdar olunmasını sağlamaktadır. GPS ile takip imkanı sayesinde şirket sahipleri çalışanlarının mesai saatleri içinde nerede olduğu bilgisine de ulaşabilmektedir.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat