ÖzelliklerDurum Sorgulama Nedir

Cep telefonları, günümüzde yalnızca konuşmak için kullanılmamaktadır. Özellikle casus yazılım sayesinde cep telefonlarından durum sorgulama yapılabilmektedir. Bunun için internetten casus yazılımın indirilmesi gereklidir. Bu yazılımlar genellikle ikili ilişkilerde kullanılmaktadır. Özellikle aldatıldığını düşünen eşler ya da sevgililer, karşısındaki kişinin kimlerle ne yaptığını, merak etmekte ve casus yazılım satın almaktadır. Bu yazılımlar yalnızca yüklü olduğu telefonda çalışmaktadır ve bu sayede telefon uzaktan kontrol edilebilmektedir. casus yazılım internet üzerinden birçok firma tarafından satılmaktadır ancak içlerinden profesyonel olarak geliştirilen yazılımlar tercih edilmelidir. Bu yazılımlar hedef telefona yüklendiğinde telefon dinleme kayıtları, ortam dinleme, gelen ve giden mesaj kayıtları, Facebook başta olmak üzene tüm sosyal medya ve e-mail şifrelerine ulaşılabilmekte, ayrıca hedef kişinin telefonuyla çekilen resimler de ele geçirilebilmektedir. Bu programların mesaj ya da bir dosya yolu ile uzaktan gönderilmesi mümkün değildir.

Durum Sorgulama Nasıl Yapılır

Casus yazılımlar hedef kişinin telefonuna yüklenen bir takip uygulamasıdır. Amaç kişinin takip edilmesidir. Bunun için uygulamanın cep telefonuna doğrudan yüklenmesi gereklidir. Yüklemenin tamamlanmasının ardından hedef kişinin telefonuna uzaktan erişim sağlanabilmekte, kişi takip edilebilmekte, gelen ve giden mesajlar okunabilmekte, durum sorgulama yapılabilmektedir. casus yazılım gizli çalışmaktadır ve hedef kişinin bu uygulamanın telefonunda yüklü olduğunu anlaması mümkün değildir. Telefonun dinlenebilmesi için arama yapılması gereklidir ve hedef kişinin bu aramadan haberinin olması söz konusu değildir. casus yazılımlarla SMS takibi yapılabilmektedir. Yazılım telefona gelen ve giden tüm mesajların birer kopyasını tanımlanan numaraya göndermektedir. Kopyada mesajın ne zaman geldiği, gönderenin kim olduğu gibi bilgiler yer almaktadır. Yazılım çağrı takip imkanı da sağlamaktadır. Bu sayede hedef kişinin kimlerle irtibat içinde olduğu anlaşılabilmektedir. Ortam dinleme de casus yazılımın özellikleri arasındadır. casus telefon arandığında ışığı yanmadan, zil sesi duyulmadan açılmakta, bu sayede hedef kişinin bulunduğu ortamın dinlenmesi mümkün olmaktadır.

Durum Sorgulama Özellikleri

Durum sorgulama da casus yazılımın avantajları arasında yer almaktadır. Bu sayede casus yazılımın hangi özelliklerinin açık olup olmadığı öğrenilebilmektedir. Bunun yerine getirilmesi için casus telefona SMS yollanması yeterli olmaktadır. Ancak sayılan bu işlemlerinin yapılabilmesi için programın uzman yazılımcılar tarafından geliştirilmesi gereklidir.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat