ÖzelliklerÇağrı Takibi Nedir

Cep telefonlarını izleme programının indirilmesi, telefon casusluğu değildir. Genellikle bu konuda yanlış fikirler üretilmektedir. Telefonların dinlenmesi, olumsuz bir durum değildir. Özellikle ebeveynler, çocuklarını hissettirmeden izlemek için bu programlardan yararlanmaktadır. Bu programlar çağrı takibi imkanı da sunarak gelen ve giden aramaları anında öğrenebilmekte ve görüşmeleri dinleyebilmektedir. Bu sayede çocukların kimlerle konuştuğu çok kolay tespit edilmektedir. Anı durum işletmeler için de geçerlidir. İşletme sahipleri, çalışanlarının gün içinde kimlerle iletişime geçtiği bilgisine kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Ancak bu ileme yapılırken dikkat edilmesi gereken husus, ailelerin çocuklarını bilgi vermeme, işveren ve yöneticilerin ise çalışanlarına bilgi verme zorunluluğunun bulunduğudur. Çağrıların takip edilebilmesi için öncelikle hedef telefona fiziksel erişim sağlanmalıdır. Bunun nedeni telefonun kendisinde izleme programının olmamasıdır. Ayrıca casus yazılımın yükleneceği telefonun internet bağlantısının da olması gereklidir.

Çağrı Takibi Nasıl Yapılır

Çağrı takibi ile ilgili yazılımın satışını yapan bir web sitesini de bulunması gereklidir. Ayrıca satın alınacak olan yazılımın hatasız bir şekilde çalışması da önemlidir. Sonrasında web sitesinde bir hesap oluşturulmalıdır. Çünkü telefondan elde edilen bilgilerin web sitesine aktarılması gereklidir. Doğal olarak bu bilgilerin de üçüncü şahıslar tarafından görülmemesi gereklidir. Bu nedenle bir e-mail tanımlanmalıdır. Sonrasında ise şifre oluşturulmalıdır. Bu sayede alınan bilgilerin başka kişilerin eline geçmesi önlenmektedir. Bu işlemlerin yapılmasının ardından program satın alınmalıdır. Ödeme de bankaların debit ya da kredi kartlarından da online ödeme sistemleri üzerinden yapılmaktadır. Son olarak program, takip edilecek cep telefonuna indirilmelidir. İndirme işlemi ile ilgili genellikle karmaşık olduğu yönünde düşünce yaygındır ancak bu işlem hem çok kolay hem de kısa sürede sonuçlanmaktadır. Bir hesap oluşturulduğunda da görselleri ile birlikte programın nasıl indirileceği ifade anlatılmaktadır. Yazılımın yüklenmesi için herhangi bir kabloya ya da cihaza ihtiyaç yoktur. Çünkü yazılım, mobil internet üzerinden indirilmektedir.

Çağrı Takibi Özellikleri

Bu işlemlerin yapılmasının ardından çağrı takibi yapılmaya başlanabilmektedir. Programla birlikte hedef kişinin tüm görüşmeleri anında dinlenebilmektedir. Ayrıca kişinin nerede olduğu da bilinebilmektedir. Çocuğu için endişelenen ebeveynler, takip yazılımı sayesinde kimlerle arkadaş olduğunu öğrenebilmekte, kimlerle neler konuştuğunu bilme ayrıcalığına sahip olabilmektedir.

Ödeme Seçenekleri

Akbank Axes Bonus CardFinans Deniz Finans Halk İş Maestro Master Maximum Teb Vakıfbank Visa Visa Elktro World Yapıkredi Ziraat